Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En iyi yollayıcılar
Jolt
İyi Bir ninjacı olmak isterseniz!!! I_vote_lcapİyi Bir ninjacı olmak isterseniz!!! I_voting_barİyi Bir ninjacı olmak isterseniz!!! I_vote_rcap 
[TL]Kenj1
İyi Bir ninjacı olmak isterseniz!!! I_vote_lcapİyi Bir ninjacı olmak isterseniz!!! I_voting_barİyi Bir ninjacı olmak isterseniz!!! I_vote_rcap 
WINSTONN
MitozZ
AnatoliaN
rapever4
IIFALCONII
xxjojukxx0
Darker34
ZeRo
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Özkan Bey Rica Ediorum Forum Hesabım Ve Beykozmt2 Oyun Hesabımı Banlarsanız Sevınırım Daha Fazla Katnlanamam Ben Bunlara...!!
İyi Bir ninjacı olmak isterseniz!!! I_icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 9:44 pm tarafından ZeRo

» Ne Fark Var?
İyi Bir ninjacı olmak isterseniz!!! I_icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 9:39 pm tarafından King

» Pisiklet İsteremm !! xD
İyi Bir ninjacı olmak isterseniz!!! I_icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 9:38 pm tarafından Jolt

» Eski Oyun Karekterleriniz Oldugu Giris +EXE
İyi Bir ninjacı olmak isterseniz!!! I_icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 9:36 pm tarafından Jolt

» BIRAKTIM!!!
İyi Bir ninjacı olmak isterseniz!!! I_icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 9:31 pm tarafından rapever4

» HeyecaN Loncasi İle Yeniden....
İyi Bir ninjacı olmak isterseniz!!! I_icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 9:28 pm tarafından King

» ASLAN KILICI ALINIR SATANLAR CVP yazzssnn
İyi Bir ninjacı olmak isterseniz!!! I_icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 8:55 pm tarafından WINSTONN

» AZAP KILICI SATILIRRRRRRR
İyi Bir ninjacı olmak isterseniz!!! I_icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 8:37 pm tarafından LuThoR

» 0rkide Çanı Satılır ;)
İyi Bir ninjacı olmak isterseniz!!! I_icon_minitimeÇarş. Nis. 28, 2010 8:28 pm tarafından ByCeLLaT

İyi Bir ninjacı olmak isterseniz!!!

YazarMesaj
lojman38
Beykozmt2 Gelişen Üye
Beykozmt2 Gelişen Üye
lojman38

İyi Bir ninjacı olmak isterseniz!!! Empty
MesajKonu: İyi Bir ninjacı olmak isterseniz!!!   İyi Bir ninjacı olmak isterseniz!!! I_icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 5:06 pm

İyi Bir ninjacı olmak isterseniz!!! dediklerimi yapmak zorundasınz ama kimi kendisi bilir biraz zor gelir oyuzden cok paranız gidcektir!!!

ayakkabıya hp+bıcak savunması+kılıc savunması+sersemletme

kolyeye hp+bıcak savunması+kılıc savunması+sersemletme

zırha hp+bıcak savunması + kılıc savunmsı+ cift el

bileziğe hp+bıcak savunması + kılıc savunması + sersemletme

küpeye yari insan+büyüye karsi dayanıklılık+güc+kritik (gelirmi tam bilmiyorum kusura bakmayın :/)

kaska yari insan + büyüye karsi dayanıklılık +zehirleme getirin

silaha yari insan+ kritik + güç +sersemletme!!!

getirirseniz ninjanız sağlam olcakdır.... sahsen ben sura ninja ile boyle bir klavuz cıkartım cin serverinin tekinde mavilrin 1.cisi bendim Smile Smile Smile
lojman38
Beykozmt2 Gelişen Üye
Beykozmt2 Gelişen Üye
lojman38

İyi Bir ninjacı olmak isterseniz!!! Empty
MesajKonu: Geri: İyi Bir ninjacı olmak isterseniz!!!   İyi Bir ninjacı olmak isterseniz!!! I_icon_minitimeC.tesi Nis. 10, 2010 5:06 pm

arkadaslar kalkanı eklemedim cnki herkz biliyor ne gelcegini:D

İyi Bir ninjacı olmak isterseniz!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» İyi Bir savasci olmak isterseniz!!!
» Sevgili Ekibim Ve Arkadaşlarım Serverin iLk Azrailini Kesmiş BulunuYoruM..
» HİLE VAR MUTLAKA BAKIN Bİ KAÇ TANE DAHA SS VAR İSTERSENİZ SÖYLEYİN KOYAYİM